Ilmoittautuneet

Tulostettava sivu

Tapahtumaan ilmoittautuneet joukkueet.

Ilmoittautuneet

Rogatest

Jäsen 1 (Vetäjä): Test1
Jäsen 2: Test2
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero:

Metsään meni 1

Jäsen 1 (Vetäjä): Sanna Raunila
Jäsen 2: Maaret Kastelli
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 207290

Pelikassit

Jäsen 1 (Vetäjä): Jaakko vuorenmaa
Jäsen 2: Jani heikkilä
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 223259

Mulligan

Jäsen 1 (Vetäjä): Kari Viitanen
Jäsen 2: Kimmo Sirainen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero:

Tutkimuskeijut

Jäsen 1 (Vetäjä): Esa Rantala
Jäsen 2: Sirpa Launis
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 209226

Team Pecos

Jäsen 1 (Vetäjä): Pekka Pekkala
Jäsen 2: Oskari Pekkala
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 142217

TÄH!

Jäsen 1 (Vetäjä): Eeva-Liisa Salonen
Jäsen 2: Velipekka Raes
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 204042

Telemark Team Ørn

Jäsen 1 (Vetäjä): Hannu Turpeinen
Jäsen 2: Henri Arjanne
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 214829

Tuuripellet

Jäsen 1 (Vetäjä): Timo Pohjakallio
Jäsen 2: Jussi Vanhanen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 181650

Rogataan taas

Jäsen 1 (Vetäjä): Samuli Saarinen
Jäsen 2: Mika Koikkalainen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 409151

A&M

Jäsen 1 (Vetäjä): Aleksi Varinen
Jäsen 2: Matti Nissilä
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 238128

The Lost Boys

Jäsen 1 (Vetäjä): Louis Botha
Jäsen 2: Noah Botha
Jäsen 3: Pekka Rantanen
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero:

Jähijät

Jäsen 1 (Vetäjä): Antti Kalliomäki
Jäsen 2: Teemu Turunen
Jäsen 3: Niko Kurumaa
Jäsen 4: Olli Kotiranta
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 204086

AnUma

Jäsen 1 (Vetäjä): Ulla-Maria Kovalaine
Jäsen 2: Anu Juslin
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 244418

Hetkien vaellus

Jäsen 1 (Vetäjä): Veera Kangaspunta
Jäsen 2: Jani Lahtinen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 214012

Lounasletka

Jäsen 1 (Vetäjä): Tero Heittola
Jäsen 2: Petteri Laitinen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 182909

Muikkunen ja Hemuli

Jäsen 1 (Vetäjä): Pertti Tuomi
Jäsen 2: Jarkko Tuomi
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 226322

Batman ja Robin

Jäsen 1 (Vetäjä): Jouni Nurminen
Jäsen 2: Jeremy Palmer
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 127782

Team KIS

Jäsen 1 (Vetäjä): Joni Köykkä
Jäsen 2: Olli Sulkonen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 83460

Taito Edellä

Jäsen 1 (Vetäjä): Pasi Koskinen
Jäsen 2: Ekku Koskinen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 194867

Team Vaisto

Jäsen 1 (Vetäjä): Juuso Pimiä
Jäsen 2: Ville Aittomäki
Jäsen 3: Harri Nieminen
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 137704

JulMat

Jäsen 1 (Vetäjä): Matti Sissala
Jäsen 2: Julia Sissala
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 182404

Savon Mjølnir

Jäsen 1 (Vetäjä): Matias Kauppinen
Jäsen 2: Hanna Kiukkonen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero:

Team SuviAallot

Jäsen 1 (Vetäjä): Suvi Vänttinen
Jäsen 2: Anna Aalto
Jäsen 3: Oona Aalto
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 503217

Team SuviAallot

Jäsen 1 (Vetäjä): Suvi Vänttinen
Jäsen 2: Anna Aalto
Jäsen 3: Oona Aalto
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 503217

Team SuviAallot

Jäsen 1 (Vetäjä): Suvi Vänttinen
Jäsen 2: Anna Aalto
Jäsen 3: Oona Aalto
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 503217

Kohmarovan Kiertäjät

Jäsen 1 (Vetäjä): Lasse Tolppi
Jäsen 2: Hanna-Maria Salminen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 229561

Hönöt SK

Jäsen 1 (Vetäjä): Mikko Mäenpää
Jäsen 2: Antti Mattila
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 218165

Hupiukot

Jäsen 1 (Vetäjä): Kyösti Rintala
Jäsen 2: Veikko Kolehmainen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 241595

Telemark Team Ørn 2

Jäsen 1 (Vetäjä): Tommi Koskinen
Jäsen 2: Aki Halme
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 201456

Lumioksa

Jäsen 1 (Vetäjä): Saija Okker
Jäsen 2: Mikko Luusalo
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 166494

TeamAnjala

Jäsen 1 (Vetäjä): Anna-Kaisa Anjala
Jäsen 2: Topi Anjala
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 218867

Telemark Team Örn 2

Jäsen 1 (Vetäjä): Eero Moilanen
Jäsen 2: Mikko Ylinen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 231437