Rasti-Nokian palkitsemistilaisuus 17.11.2019

Tervetuloa mukaan Rasti-Nokian yhteiseen palkitsemistilaisuuteen sunnuntaina 17.11. Nokianvirran koululle (Kyyninkatu 47). Kahvitarjoilu.

Palkitsemistilaisuus alkaa klo n. klo 18:00 koulun ruokalatilassa, (luennon ja sisäsuunnistuksen jälkeen , minne kaikki halukkaat ovat myös tervetulleita).

Ohjelma:

(16:00 Luento, kohdennettu erityisesti Nuorten/valmennusryhmäläisille)

(17:00 Sisäsuunnistus)

18:00 Palkitsemistilaisuus alkaa

Palkitaan mm: Suunnistuskoulu: Kauden aktiivit, RaN-cup, tulokas, kehittyjä, menestyjä, kunniamaininnat. Nuoret: Stipendein kaudella menestyneet urheilijat Aikuiset: Stipendein kaudella menestyneet urheilijat, seuran paras nais- ja miessuunnistaja, seuran paras suunnistaja (ssl-ranki). Seuratoimijat: Vuoden -juniorivalmentaja, -ohjaaja, -ratamestari, -talkoolainen

20:00 Tilaisuus päättyy

Tiedotetyyppi: